Laminacja rzęs – na czym polega? Jakie efekty daje?

Kobieta może wyglądać atrakcyjnie bez radykalnych zabiegów kosmetycznych. Na kobiecej twarzy uwagę zwraca otwarte spojrzenie, błyszczące oczy, podkreślone pięknymi rzęsami i otoczone wdzięczną linią brwi. Dzięki osiągnięciom kosmetologii efekt ten można osiągnąć nie tylko bez chirurgii plastycznej, ale także bez zastrzyków z botoksu czy tradycyjnego przedłużania rzęs. Zabieg taki jak laminacja rzęs pozwala na długo zachować naturalne piękno.

Czym jest laminacja rzęs?

Laminacja rzęs to innowacyjna procedura, która nadaje piękną krzywiznę naturalnym rzęsom, nawilża i nasyca je pigmentem. Podczas laminacji rzęs w Lublinie zostają one odżywiane przydatnymi mikroelementami, witaminami, dzięki czemu wyglądają na bardziej zadbane, długie i obszerne. Zabieg polecany jest zarówno dla zdrowych rzęs, jak i cienkich i naturalnie słabych włosków.

Salon kosmetyczny Euforia oferując swoim klientom tą procedurę gwarantuje regenerację, wydłużenie i podkręcenie rzęs. Ponadto osiągane jest znaczne zagęszczanie naturalnych rzęs dzięki zastosowaniu specjalnych preparatów, dających możliwość zaoszczędzenie czasu na wykonywanie codziennego makijażu. Bezpieczna laminacja rzęs: https://euforialublin.pl/zabieg/laminacja-rzes, z efektem wygładzenia i odbudowy włosków.

Laminacja rzęs należy do bezpiecznych procedur kosmetycznych. Rzęsy zostają pokryte delikatną warstwą preparatu, który zabezpiecza je przed wpływami ze środowiska. Składniki regenerujące obecne w laminatach doskonale wzmacniają rzęsy czyniąc je zdrowszymi i piękniejszymi. Metoda polega na nałożeniu i utrzymywaniu przez określony czas na włosach specjalnej kompozycji. Koloryzuje i ułatwia stylizację, nadając rzęsom niezbędne podkręcenie.

Jaki jest efekt laminacji rzęs?

Następnego dnia po wykonaniu laminacji rzęs w Lublinie rzęsy stają się bujne, z pięknym zagięciem w kształcie wachlarza. Dzięki kompleksowemu działaniu preparatów objętość rzęs znacznie wzrasta i nabierają one bardziej wyrazistego odcienia, są nawilżone i pogrubione. Jakby były malowane tuszem w 1-2 warstwach, ale bez grudek i efektu sklejenia włosków. Budzenie się już z makijażem jest marzeniem prawie każdej kobiety. Salon kosmetyczny Euforia zatrudnia doświadczone kosmetyczki, które, na co dzień wykonują laminację rzęs, profesjonalistki potwierdzają, że rzęsy będą wyglądać idealnie w każdej sytuacji – 24/7.

Jakie są pozytywne aspekty laminacji rzęs w Lublinie?

Salon kosmetyczny Euforia wykonuje od dawna laminację rzęs a jego klientki potwierdzają korzyści osiągnięte z zabiegu. Dlatego w Internecie przeważają pozytywne recenzje na ten temat, a dzieje się tak, ponieważ kosmetyczki używają wyłącznie produktów wysokiej jakości. Dzięki tym preparatom można mieć pewność bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu.

Korzyści osiągane z zabiegu laminacji rzęs:

 • Zabieg ma na celu przywrócenie i wzmocnienie struktury rzęs oraz poprawę ich kondycji.
 • Odpowiedni do wszystkich rzęs: długich i krótkich, grubych i cienkich, zdrowych i słabych.
 • Procedura jest bezpieczna dla kobiet noszących soczewki kontaktowe.
 • Laminację można połączyć z innymi zabiegami pielęgnacyjnymi rzęs.
 • Po laminacji rzęs nie ma specjalnych ograniczeń: można iść na basen, pływać w morzu i opalać się.
 • Nie ma uczucia ciężkości na rzęsach ani innego dyskomfortu.
 • Objętość i długość włosków rzęskowych po jednym zabiegu zauważalnie wzrasta bez użycia chemikaliów.
 • Ogólna poprawa linii włosów powiek poprzez poprawę odżywienia mieszków włosowych.
 • Wzmacniający wpływ keratyny na każdy włos w składzie rzęs.
 • Wpływ dobroczynnych składników kompozycji keratynowej na skórę powiek.
 • Brak obaw o zaniedbanie podczas opadów lub upałów z powodu rozmazywania się tuszu.
 • Niska cena w porównaniu z metodą przedłużania rzęs.

Nawet ta niepełna lista sprawia, że laminacja rzęs jest liderem wśród innych metod poprawy wyglądu poprzez zmianę kształtu rzęs. W ten sposób można nie tylko pozbyć się defektów kosmetycznych, ale również osiągnąć efekt prozdrowotny.