Wydawnictwo Wiedza i Praktyka – merytorycznie i praktycznie

Wiedza i Praktyka – merytorycznie i praktycznie

 

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka dedykowane jest wysokiej klasy specjalistom, łączy ono podejście praktyczne, czyli doświadczenie praktyków, którym ufamy i z których porad od lat korzystamy oraz fachową usługę wydawniczą, którą proponujemy naszym klientom. Z naszych publikacji korzystają z satysfakcją od lat księgowi, kadrowi, specjaliści Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, ochrony zdrowia na każdym jej szczeblu i w zakresie edukacji oraz zarządzania oświatą. Naszym celem jest doradzanie merytoryczne i praktyczne, tak by ważne i trudne treści przekazywane były w przystępnej i atrakcyjnej formie.

 

Różnorodna forma publikacji 

Chcąc ułatwić naszym klientom przyswajanie wiedzy, przygotowujemy dla nich różnorodne formy publikacji naszych materiałów wydawniczych, od tradycyjnej formy drukowanej, poprzez formaty e-booków, do stron www. Zależy nam bowiem, aby wiedza, którą proponujemy dostarczana była w sposób ułatwiający jej systematyczne i łatwe przyswojenie. Wiemy, że nuda jest najgorszym wrogiem motywacji i dlatego stawiamy na atrakcyjność i lekkość procesu przyswajania nowych treści. Zależy nam na naszym odbiorcy i zasięgamy jego opinii tak często, jak to możliwe.

 

Nasi pracownicy 

Nasi pracownicy są pasjonatami zarządzania procesami wydawniczymi. Znają się nie tylko na nowoczesnych technikach i metodach wydawniczych, są doskonałymi edytorami, korektorami i redaktorami, ale po prostu lubią rynek książki, zarówno tradycyjnej, jak i elektronicznej. Cieszy ich zainteresowanie branżą wydawniczą naszych klientów i autorów i zwyczajnie lubią swoje zadania.

 

Pozyskujemy nowych ekspertów

Z wielką satysfakcją i otwartością zapraszamy do współpracy nowych ekspertów, którzy chętnie zostają naszymi autorami. Zapewniamy im doskonałą opiekę redakcyjną, wsparcie w procesie pisania poprzez fachową opiekę redaktorów prowadzących i tworzymy dla nich przyjazną atmosferę współpracy. Cenimy ich wiedzę i doświadczenie, dzięki którym powstają nasze produkty wydawnicze. Do grona naszych autorów ciągle dołączają nowi eksperci.

 

Wiedza i Praktyka – inwestuj w kompetencje!

Jeśli jesteś zainteresowany poszerzeniem swojej wiedzy, jeśli jesteś wysokiej klasy praktykiem, koniecznie przejrzyj naszą ofertę wydawniczą. Na pewno znajdziesz w niej coś dla siebie.